Pakiet Brązowy – Mountain Passion Plateau

Pakiet Brązowy – Mountain Passion Plateau

Czwartek wieczorem

Transfer z lotniska w Bolonii do Hotelu Villa Maranello

 

Kolacja w Hotelu Villa Maranello Restaurant Retrogusto

Piątek

Zwiedzanie fabryki oraz Muzeum Zonda Pagani

 

Zwiedzanie fabryki Maserati
Włochy są domem najlepszych atrakcji motoryzacyjnych, oferując przy tym turystom możliwość poznania dziedzictwa jak i ewolucji technologii, stanowiące podstawę ludzkiej kultury. Dowiedz się o umiejętnościach związanych z produkcją najdroższych samochodów sportowych, zwiedzając zakład Maserati w Modenie. Trwająca około godziny i trzydziestu minut ekskluzywna wycieczka po fabryce w języku angielskim obejmuje przyjęcie powitalne, historyczne wprowadzenie w niedawno odnowionych salonach wystawowych, zwiedzanie z przewodnikiem po linii montażowej. Następnie można obejrzeć z bliska samochody jak również nabyć pamiątki w sklepie Maserati.

 

Lunch

Zwiedzanie Azienda Agricola Hombre i Muzeum Maserati Umberto Panini
Nasze tournee, które zapewni gościom poznanie całego procesu produkcji Parmigiano Reggiano D.O.P. Bio Hombre oraz możliwość podziwiania kolekcji Umberto Panini.
W towarzystwie wykwalifikowanego pracownika Parmigiano Reggiano D.O.P. Bio Hombre zostaną objaśnione wszystkie etapy oraz fazy powstawania sera Parmigiano Reggiano.
Dodatkowo można zwiedzić teren produkcji, zobaczyć zwierzęta jak również cały proces „od mleka do sera”a następnie przejść do miejsca gdzie dojrzewa Parmigiano Reggiano.

 

Kolacja w Hotelu Villa Maranello Restaurant Retrogusto

 

Sobota

Zwiedzanie Muzeum MEF Modena Enzo Ferrari

 

Zwiedzanie Muzeum Ferrari Maranello

 

Lunch

Wyścigi na gokartach
Model: GO KART TB 270cc – 10 minut kwalifikacji 3 wyścigi (10 okrążeń)

 

Kolacja w Hotelu Villa Maranello Restaurant Retrogusto

 

Niedziela

60 minutowa przejażdżka malownicza trasą Passion Plateau (65Km)

Uczestnicy zostaną przewiezieni z Hotelu do głównej siedziby w Maranello, gdzie odbędzie się Welcome Buffet z napojami bezalkoholowymi, przekąskami i kawą .
Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję zasiąść za kierownicą Red Ferrari i przetestować pełnej adrenaliny trasie po ulicach otaczających świat słynnej Fabryki Ferrari.
Przed rozpoczęciem jazdy zespoły naszych profesjonalnych fotografów wykonają pakiet zdjęć dla każdego uczestnika za kierownicą, a nasi profesjonalni instruktorzy zapewnią każdemu z gości odprawę techniczną w samochodzie, przedstawiając ważne i przydatne sugestie.
Po powrocie podczas Greeting Ceremony uczestnicy otrzymają certyfikaty jazdy za które wzniosą toast przepysznym Prosecco.
Każdy gość otrzyma zdjęcia z sesji oraz nagranie wideo z przejażdżki.

Lunch

Sesja w symulatorze

 

Kolacja w Hotelu Villa Maranello Restaurant Retrogusto

 

Poniedziałek

Transfer na lotnisko w Bolonii

Pobierz Pakiet Brązowy – Mountain Passion Plateau