Pakiet Złoty – Road and Track Modena Circuit

Pakiet Złoty – Road and Track Modena Circuit

Czwartek wieczorem

Transfer z lotniska w Bolonii do Hotelu Villa Maranello

 

Kolacja w Hotelu Villa Maranello Restaurant Retrogusto

 

Zwiedzanie fabryki i Muzeum Lamborghini

Wycieczka z przewodnikiem po liniach produkcyjnych, które dostarczą mnóstwa wrażeń wśród umiejętnego rzemiosła i nowoczesnej technologii w pięknie zachowanej oryginalnej fabryce. Krok po kroku zostanie objaśniony montaż niesamowitego V12 Aventador: Skóra, dodatki i wnętrze, wyrafinowane podwozie oraz karbonowa karoseria, potężny silnik, skrzynia biegów oraz zawieszenie i hamulce… to tylko namiastka tego co można dowiedzieć się o Lamborghini. Tylko zwiedzając linie montażowa, można zrozumieć dlaczego te magiczne włoskie samochody sportowe są pożądane i kochane na całym świecie.

 

Zwiedzanie fabryki oraz Muzeum Zonda Pagani

 

Lunch

Zwiedzanie Azienda Agricola Hombre i Muzeum Maserati Umberto Panini
Nasze tournee, które zapewni gościom poznanie całego procesu produkcji Parmigiano Reggiano D.O.P. Bio Hombre oraz możliwość podziwiania kolekcji Umberto Panini.
W towarzystwie wykwalifikowanego pracownika Parmigiano Reggiano D.O.P. Bio Hombre zostaną objaśnione wszystkie etapy oraz fazy powstawania sera Parmigiano Reggiano.
Dodatkowo można zwiedzić teren produkcji, zobaczyć zwierzęta jak również cały proces „od mleka do sera”a następnie przejść do miejsca gdzie dojrzewa Parmigiano Reggiano.

 

Kolacja w Hotelu Villa Maranello Restaurant Retrogusto

 

Sobota

Zwiedzanie Muzeum MEF Modena Enzo Ferrari

 

Zwiedzanie Muzeum Ferrari Maranello

 

Lunch

Wyścigi na gokartach
Model: GO KART TB 270cc – 10 minut kwalifikacji 3 wyścigi (10 okrążeń)

 

Kolacja w Hotelu Villa Maranello Restaurant Retrogusto

 

Niedziela

Dla tych, którzy nie chcą zrezygnować z dreszczyku emocji, na torze wyścigowym, proponujemy pakiet Road & Track. Szansa dla prawdziwych miłośników wyścigowych wrażeń, którzy chcą wyostrzyć swoje sportowe umiejętności jazdy. Start za kierownica Ferrari – samochodu marzeń. Trzydzieści minut jazdy po włoskich ulicach, aby dotrzeć do toru wyścigowego, stopniowo zyskując przy tym zaufanie do auta, a następnie możliwość przekonania się, ze samochód jest prawdziwy oraz wydajny na torze.

Uczestnicy zawsze będą asystowani poprzez profesjonalnych instruktorów, którzy przekażą niezbędne informacje, dzięki którym doświadczenia zdobyte za kierownica Ferrari staną się absolutnie niezapomniane. Zaczynając trasę z Maranello (30 minut jazdy) po pełną adrenaliny jazdę na torze w Modenie, a następnie powrót do Maranello (30 minut jazdy).
Po powrocie podczas Greeting Ceremony uczestnicy otrzymają certyfikat jazdy za które wzniosą toast przepysznym Prosecco.
Każdy gość otrzyma zdjęcia z sesji oraz nagranie wideo z przejażdżki.
Uczestnicy w drodze na tor będą mieli do dyspozycji 6 modeli aut Ferrari (w zależności od ostatecznej liczby kierujących) podczas gdy na torze przesiądą się do sportowych modeli Ferrari 458 e Ferrari 488.

TRASA: 30+30 minut z/do Modeny
1 California Turbo, 2 California Turbo HS, 1 FF,
1 Ferrari 458 Spider, 1 Ferrari 488 Spider

TOR: 1 Ferrari 458 Spider, 1 Ferrari 488 Spider
10 okrążeń i 2 cooldown
Pakiet zawiera wideo oraz profesjonalną sesję zdjęciową

 

Lunch

Sesja w symulatorze

Kolacja w Hotelu Villa Maranello Restaurant Retrogusto

 

Poniedziałek

Transfer na lotnisko w Bolonii

Pobierz Pakiet Złoty – Road and Track Modena Circuit