Pakiet Platynowy – Road & Track Adria Circuit 458 Challange

Pakiet Platynowy – Road & Track Adria Circuit 458…

Czwartek wieczorem

Transfer z lotniska w Bolonii do Hotelu Villa Maranello

 

Kolacja w Hotelu Villa Maranello Restaurant Retrogusto

 

Piątek

Zwiedzanie fabryki Maserati
Włochy są domem najlepszych atrakcji motoryzacyjnych, oferując przy tym turystom możliwość poznania dziedzictwa jak i ewolucji technologii, stanowiące podstawę ludzkiej kultury. Dowiedz się o umiejętnościach związanych z produkcją najdroższych samochodów sportowych, zwiedzając zakład Maserati w Modenie. Trwająca około godziny i trzydziestu minut ekskluzywna wycieczka po fabryce w języku angielskim obejmuje przyjęcie powitalne, historyczne wprowadzenie w niedawno odnowionych salonach wystawowych, zwiedzanie z przewodnikiem po linii montażowej. Następnie można obejrzeć z bliska samochody jak również nabyć pamiątki w sklepie Maserati.

Zwiedzanie Muzeum i Fabryki Lamborghini
Wycieczka z przewodnikiem po liniach produkcyjnych, które dostarczą mnóstwa wrażeń wśród umiejętnego rzemiosła i nowoczesnej technologii w pięknie zachowanej oryginalnej fabryce. Krok po kroku zostanie objaśniony montaż niesamowitego V12 Aventador: Skóra, dodatki i wnętrze, wyrafinowane podwozie oraz karbonowa karoseria, potężny silnik, skrzynia biegów oraz zawieszenie i hamulce… to tylko namiastka tego co można dowiedzieć się o Lamborghini. Tylko zwiedzając linie montażową, można zrozumieć dlaczego te magiczne włoskie samochody sportowe są pożądane i kochane na całym świecie.

 

Lunch

Zwiedzanie fabryki i Muzeum Zonda Pagani

Kolacja w Hotelu Villa Maranello Restaurant Retrogusto

 

Sobota

Zwiedzanie Muzeum MEF Modena Enzo Ferrari

 

Zwiedzanie Muzeum Ferrari Maranello

 

Lunch

Wyścigi na gokartach
Model: GO KART TB 270cc – 10 minut kwalifikacji 3 wyścigi (10 okrążeń)

 

Kolacja w Hotelu Villa Maranello Restaurant Retrogusto

 

Niedziela

Przejazd z Maranello na tor Adria Circuit. Ferrari 458 Challenge 10 okrążeń z przerwą na lunch.

Dla tych, którzy nie chcą zrezygnować z emocji na torze wyścigowym proponujemy ten ekstremalny pakiet „Adria Ferrari Challenge”, w którym goście będą mieli okazję przetestować prawdziwy samochód wyścigowy na torze. Doświadczenie połączone z jazdą po włoskich ulicach, aby uzyskać luksusowy transfer z Maranello do Adrii i z powrotem (wypożyczenie całodniowe). Zaczynając za kierownicą super samochodów 2-godzinną jazdę, aby dotrzeć do toru wyścigowego, stopniowo zyskując pewność siebie i być gotowym do uwolnienia swojej ekstremalnej mocy, doświadczając prawdziwej wydajności na torze.
Gościom będą zawsze towarzyszyć profesjonalni instruktorzy, którzy dostarczą niezbędnych informacji, potrzebnych aby wrażenia były absolutnie niezapomniane.

TRACK TEST
Przed rozpoczęciem przejazdu na torze (10 okrążeń), doświadczony pilot dostarczy szczegółowy briefing techniczny, a mianowicie wytłumaczy tor wyścigowy i należyte na nim zachowanie, które należy zachować podczas jazdy, w celu uzyskania maksymalnej wydajności z testu. Jazda na torze zawiera profesjonalne zdjęcia z sesji oraz telemetrię z inżynierem.

Przejazd samochodem
Aby uzyskać kompletny pakiet, oferujemy możliwość dotarcia do toru wyścigowego Adria za kółkiem Ferrari. Zaczynając 2-godzinna trasę z Maranello po włoskich ulicach po pełną adrenaliny jazdę na torze w Adrii,
a następnie powrót do Maranello, gdzie uczestnicy będą mogli zamienić się autami w drodze powrotnej,
aby nacieszyć się wrażeniami z jazdy różnymi modelami Ferrari.

Modele do dyspozycji:
1 California Turbo, 2 California Turbo HS, 1 FF, 1 Ferrari 458 Spider, 1 Ferrari 488 Spider

 

Kolacja w Hotelu Villa Maranello Restaurant Retrogusto

 

Poniedziałek

Transfer na lotnisko w Bolonii

Pobierz Pakiet Platynowy – Road & Track Adria Circuit 458 Challange