Pakiet Brązowy

Pakiet Brązowy

Włochy są domem najlepszych atrakcji motoryzacyjnych, oferując przy tym turystom możliwość poznania dziedzictwa jak i ewolucji technologii, stanowiące podstawę ludzkiej kultury. Dowiedz się o umiejętnościach związanych z produkcją najdroższych samochodów sportowych, zwiedzając zakład Maserati w Modenie.

Mission MOUNTAINMOUNTAIN PASSION PLATEAU

Pakiet Srebrny

Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję zasiąść za kierownicą Red Ferrari i przetestować go na pełnej adrenalinie trasie po ulicach otaczających świat słynnej Fabryki Ferrari.

Przed rozpoczęciem jazdy zespoły profesjonalnych fotografów wykonają pakiet zdjęć dla każdego uczestnika za kierownicą, a nasi profesjonalni instruktorzy zapewnią każdemu z gości odprawę techniczną w samochodzie, przedstawiając ważne i przydatne sugestie.

MOUNTAIN FULL POWERMOUNTAIN RED THRILLS
Pakiet Srebrny
Pakiet Złoty

Pakiet Złoty

Dla tych, którzy nie chcą zrezygnować z dreszczyku emocji, na torze wyścigowym, proponujemy pakiet Road & Track. Szansa dla prawdziwych miłośników wyścigowych wrażeń, którzy chcą wyostrzyć swoje sportowe umiejętności jazdy. Start za kierownica Ferrari – samochodu marzeń. Trzydzieści minut jazdy po włoskich ulicach, aby dotrzeć do toru wyścigowego, stopniowo zyskując przy tym zaufanie do auta, a następnie możliwość przekonania się, ze samochód jest prawdziwy oraz wydajny na torze.

TOUR CHIANTIROAD AND TRACK MODENA CIRCUIT

Pakiet Platynowy

Wycieczka z przewodnikiem po liniach produkcyjnych Lamborghini, które dostarczą mnóstwa wrażeń wśród umiejętnego rzemiosła i nowoczesnej technologii w pięknie zachowanej oryginalnej fabryce.

Dla tych, którzy nie chcą zrezygnować z emocji na torze wyścigowym proponujemy ten ekstremalny pakiet „Adria Ferrari Challenge”, w którym goście będą mieli okazję przetestować prawdziwy samochód wyścigowy na torze.

ROAD & TRACK ADRIA CIRCUIT 458 CHALLENGEROAD & TRACK ADRIA CIRCUIT 430 CHALLENGE
Pakiet Platynowy

Ewenty

AL Concept oferuje usługi szeroko rozumianego doradztwa 
biznesowego, wsparcia w sprzedaży,  i public relations. Firma świadczy 
pomoc począwszy od etapu zawierania kontraktów, po budowanie i zarządzanie działem sprzedaży czy kojarzenie klientów i bieżące zarządzanie.
Zajmujemy się również kompleksową organizacją imprez. Naszą specjalnością są wszelkiego rodzaju eventy firmowe. Naszą misją jest świadczenie kompleksowych usług dla naszych Klientów.

Kontakt

Email :

info@alconcept.eu

Adres:


Andrzej Cerski Lukasz Gorczynski S.C
Ul. Cegielniana 91A
23-400 Biłgoraj
VAT PL9182167726
Bank Zachodni WBK – PL93109025900000000134980807
SWIFT/BIC: WBKPPLPP

Andrzej  +48 600 286475

Lukasz +39 339 1548851